Sport Hajduk

Rijeka - Hajduk 1:1

Remi na Rujevici: Andrijašević je bacio u trans domaće navijače, Bijeli se vratili fenomenalnim pogotkom Teklića

Hajduk je u derbiju 8. kola Prve HNL gostovao u Rijeci, utakmica je završila podjelom bodova (1:1).

Rijeka je povela golom Franka Andrijaševića u 32. minuti, Hajduk je izjednačio je u 78. minuti pogotkom Tonija Teklića.

Hajduk vodi u prvenstvu s 16 bodova, koliko ima i drugoplasirani Dinamo, ali i utakmicu manje, Rijeka je četvrta s 12 bodova.

Rezultati by SofaScore

TIJEK UTAKMICE

90+2 - KRAJ UTAKMICE

90 - Igrat će se dvije minute sudačke nadoknade.

89 - Kalik je ušao u igru umjesto Bradarića.

86 - Lepinjica se našao u dobroj prilici, pucao je glavom iz blizine, Posavec je siguran.

1:1 Teklić

78 - Teklić tek što je ušao u igru donio je radost Hajduku. Dobio je loptu na dvadesetak metara, opalio lijevom nogom, Prskalo je bio nemoćan, lopta je završila uz desnu vratnicu.

74 - Teklić je u igri umjesto Jurića.

74 - Hamza dodaje za Nejašmića koji je sjajno oslobodio protivnika, opalio lijevom nogom, ali pored vratnice.

72 - Prilika za Jaira, imao je čist udarac, ali lopta ide preko grede.

69 - Ubačaj Juranovića, pokušao je Jairo škaricama, lopta ide preko grede.

68 - Nova prilika za Rijeku, Halilović trese vratnicu.

67 - Delić je ušao u igru umjesto Jakoliša.

66 - Lončar je pao nakon prodora pao u šesnaestercu Hajduka, igra se nastavila.

65 - Žuti i za Bradarića, zaustavio je Andrijaševića u prodoru.

64 - Žuti karton za Capana zbog prekršaja nad Hamzom.

61 - Gorgon je ušao u igru umjesto Acostyja.

59 - Dalekometni pokušaj Jurića, nema opasnosti za Prskala.

58 - Žuti karton za Jakoliša zbog prigovora.

55 - Jurić se fenomenalno oslobodio protivnika na vrhu šesnaesterca i zapucao, ali slab udarac i ravno u vratara Prskala.

46 - Počelo je drugo poluvrijeme, nema promjena u sastavima.

45+2 - KRAJ PRVOG POLUVREMENA.

45+1 - Prilika za Rijeku nakon pogreške Simića, pucao je Halilović, ali lopta se od bloka odbija u korner.

45 - Igrat će se dvije minute sudačke nadoknade.

41 - Žuti karton za Jaira.

39 - Nova prilika za Andrijaševića, lopta je odsjela na gredi.

35 - Pucao je Ismajli glavom nakon kornera, lopta je otišla pored vratnice.

1:0 Andrijašević

31 - S lijeve strane stigla je idealna lopta za natrčalog Andrijaševića koji glavom loptu šalje u sami kut desne vratnice.

26 - Žuti karton za Jurića.

20 - Hajduk je tražio penal nakon što je Jairo pucao prema golu, inzistirali su hajdukovci da je lopta pogodila nekog od domaćih igrača u ruku. Sudac Jović odmahnuo je rukom.

19 - Zbog ozljede iz igre je izašao Velkoski, ušao je Escoval.

15 - Ismajliju se pruža pomoć na travnjaku. Sve je u redu, stoper Bijelih će nastaviti utakmicu.

10 - Acosty je imao sjajnu priliku, pucao je iz okreta, lopta je prošla pored desne vratnice.

8 - Nejašmić je prošao nekoliko igrača Rijeke, dodaje Hamzi, udarac, ali lopta završava u bloku.

4 - Nakon kornera zaprijetio je Andrijašević glavom, brani Posavec.

1 - Nejašmić je prvi zapucao, lopta je završila u bloku.